Dekoračné stropy

Ján Repka - ININ

  • Nová Ľubovňa 259
  • 06511 Nová Ľubovňa
  • +421 948 279 333
  • janyrepka@gmail.com

Jedinečnosť

Našim zákazníkom vytvárame reálne predstavy o ich dokonalom domove. Každý byt či dom je pre každého jedinečným priestorom. My Vám s tým pomôžeme.

Kreativita

Na každom projekte naša firma pracuje ako tím. Najprv potrebujeme predstavu zákazníka, následne vytvoríme 3D náhľad projektu a nakoniec samotná realizácia.
Dekoračné stropy

Spokojnosť

Základom úspechu je spokojnosť. Týmto sa riadime aj my. Je to základný kameň úspechu k tomu, aby boli naši zákazníci spokojní. Takto budú spokojné obidve strany.
Dekoračné stropy

Moderné dekoračné stropy

Bývanie by malo byť jedinečné presne tak ako je každý jeden z nás. Zabudnite na obyčajne rovné steny a stropy, dajte im tvar. V oblasti suchej výstavbe sa venujeme najmä netypickým dizajnovým dielam. Sadrokartónové konštrukcie už dávnejšie umožňujú vytvoriť si doma jedinečnosť. V správnych rukách sa plánovanie bývania zmení v želaný výsledok podľa Vašich predstáv. Naša firma sa zaoberá vylepšením Vášho interiéru pomocou sadrokartónov, vďaka ktorým dokážeme vytvoriť netypické diela rôznych rozmerov, tvarov. Lepšie povedané vytvoríme Vám to, čo si vymyslíte. Pretvoríme Váš interiér aby nebol nudný, nemoderný a aby ste sa v ňom cítili ako doma. Chceme aby Váš interiér bol „In“ v tejto dobe. Preto vystupujeme pod značkou IN – IN.